جستجو:  
تاریخ: 26 اسفند, 1396
        
موسسه قرآن و عترت صبحگاه ظهور
درباره موسسه
برنامه موسسه در دهه کرامت سال 91

 

باسمه تعالی

همزمان با آغاز دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه (س) و حضرت علی بن موسی الرضا (ع) ویژه برنامه هایی در موسسه آموزشی فاطمه الزهرا (س) و موسسه فرهنگی قرآن و عترت صبحگاه ظهور توس برگزار گردید:

برگزاری جشن شب میلاد  حضرت معصومه(س) در موسسه واهدای هدیه به دختران شرکت کننده و اردوی تفریحی یک روزه در روز میلاد و برگزاری جشن در روستای زیبای ازغد و اهدا جوائز به دختران به مناسبت روز دختر .

سال تحصیلی جدید همزمان در این ایام بابرکت آغاز گردید و برنامه جشن میلاد و پذیرایی همه روزه در برنامه صبحگاهی در جمع دانش پژوهان انجام شد.  

حضور مدیریت و برخی اعضای موسسه در همایش بین المللی بیداری اسلامی در تالار قدس حرم مطهر  با سخنرانی دکتر ولایتی درروز چهارشنبه 5/7/91

برنامه سخنرانی و پرسش و پاسخ و جشن میلاد در بین زائرین حضرت علی بن موسی الرضا با حضور مدیریت موسسه در محل اسکان زائرین. روز چهاشنبه بعد از نماز مغرب و عشاء

طرح ختم قرآن هر پنجشنبه 5 جزء هدیه به اهل بیت به منظور انس بیشتر با قرآن در بین اساتید و پرسنل موسسه همزمان با شب میلاد یک ختم کامل قرآن که از اولین پنجشنبه ماه شوال آغاز گردیده بود به پایان رسید.

جشن میلاد همراه با سخنرانی و مداحی در شب میلاد با حضور زائرین بارگاه ملکوتی از شهر بابل و اهدا کتب چهل حدیث اهل بیت (ع) و سی دی و نمک تبرک و پذیرایی به صرف ناهاراز شرکت کنندگان بعد از نمازجماعت و ختم قرآن انجام شد.

پذیرایی ویژه از مددجویان تحت پوشش (خیریه بقیه الله) بعد از ظهر پنجشنبه  همزمان با شب میلاد.

حضور مدیریت موسسه در اختتامیه دهمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) در تالار صبای صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی در شب میلاد. این اختتامیه  با حضور مسئولین کشوری از ساعت 6 الی 9 شب برگزار گردید.

برگزاری دعای ندبه و جشن در روز میلاد حضرت علی بن موسی الرضا همراه با سخنرانی و مداحی و اهدا کتاب و سی دی و پذیرایی از شرکت کنندگان.

همچنین در شعبات تابعه مجموعه فاطمة الزهرا (س) برنامه های جشن میلاد همزمان برگزار گردید.

دبستان و مهد فاطمه الزهرا (س) نیز روز چهارشنبه صبح و بعد ازظهر در بین دانش آموزان و نونهالان و مادران آنها جشن میلاد را برگزار نمود. 

تمام حقوق این سایت برای مجتمع آموزشی فاطمه الزهرا (س) محفوظ است   |  power by: majidalizadeh52@yahoo.com   |  info@mafz.ir